تبلیغات
ایکنا مازرون افتخار iqna mazeron eftekhar - تجلیل از خبرنگاران و روابط عمومی‌های برتر منطقه ۲ کشور / تجلیل از ایکنا مازندران
تجلیل از خبرنگاران و روابط عمومی‌های برتر منطقه ۲ کشور / تجلیل از ایکنا مازندران
به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از مازندران امروز در چهارم اردیبهشت ماه در دومین جشنواره معرفی و تجلیل از خبرنگاران و روابط عمومی‌های برتر دانشگاه‌ها و پارک علم و فناوری منطقه 2کشور از برترین‌های این جشنواره تقدیر شد.
سید خلاق میرنیا، رییس دانشگاه مازندران در آیین دومین جشنواره معرفی و تجلیل از خبرنگاران و روابط عمومی‌های برتر دانشگاه‌ها و پارک علم و فناوری منطقه دو کشور که در سالن دانشکده ریاضی دانشگاه مازندران، برگزار شد، گفت: هرکس بتواند از ابزار رسانه به خوبی استفاده کند موفق خواهد بود.
وی افزود: هم اکنون در جهان برخی از کشور ها به جای تسلط فیزیکی از تسلط فرهنگی بر جامعه هدف خود بهره‌مند می‌شوند و پس از موفقیت و  تسلط فرهنگی، جنگ فیزیکی را سرلوحه کار خود قرار می‌دهند.
میرنیا به مسایل مدیریتی در کشور اشاره کرد و ادامه داد:  امروزه پول و ثروت حرف اول را نمی زند و می‌توان گفت داشتن پول و یا نداشتن پول موجب توسعه یافتگی نمی‌شود بلکه مدیریت در کار حرف اول را می‌زند.
رییس دانشگاه مازندران با ارایه به این مطلب که ما در سرزمینی زندگی می‌کنیم که از لحاظ سرمایه مشکل و کمبودی ندارد، خاطرنشان کرد:  من نباید به عنوان یک مقام مسئول در پشت تریبون وعده دروغ بدهم و نتوانم به آن عمل کنم  و به جامعه ضرر برسانم.
وی با بیان اینکه مشکل جامعه سوء مدیریت بر منابع انسانی، زیر زمینی و روزمینی است که نتیجه اش همین وضعیت فعلی است، افزود: ما با سوء مدیریت نتوانسته‌ایم به  توسعه یافتگی دست پیدا کنیم و این دلیلش این است که برخی  که شایستگی پستی را نداشته  پستی را اشغال می‌کنند و به همین دلیل از عهده کارها برنمی‌آیند.
در ادامه حسین یحیی زاده مدیر روابط عمومی دانشگاه مازندران به ارائه گزارش عملکرد این جشنواره پرداخت و گفت: پس از اعلام فراخوان از سوی دبیرخانه ۱۸۴ اثر توسط ۴۲ خبرنگار از استان‌های گیلان، مازندران و گلستان به دبیرخانه این جشنواره واقع در دانشگاه مازندران ارسال شد.
یحیی زاده تصریح کرد: پس از داوری آثار توسط هیئت داوران در پنج بخش خبر، تیتر، عکس، مصاحبه و گزارش از هر بخش سه نفر و در مجموع 18 نفر به عنوان خبرنگاران برتر این جشنواره انتخاب شدند.
دبیر دومین جشنواره معرفی و تجلیل از خبرنگاران و روابط عمومی های برتر دانشگاه ها و پارک علم و فناوری منطقه 2 کشور اظهار کرد: در جنب این همایش کارگاه آموزشی با حضور  مهندس میرشمسی مدیر روابط عمومی دانشگاه کشاورزی و منابع طبیعی استان گلستان  داشتیم که از ساعت 8  تا 10 صبح برگزار شد و در این کارگاه با موضوع رسانه و روابط عمومی‌ها  بحث و تبادل نظر شد.
در پایان این مراسم با اهدای تندیس، لوح تقدیر و جوایز نقدی از روابط عمومی‌های برتر منطقه 2کشور، از 18 نفر از خبرنگاران فعال عرصه دانشگاه‌های منطقه 2 کشور در پنج بخش تیتر، خبر، گزارش، مصاحبه و عکس  تجلیل به عمل آمد.
به گزارش ایکنا حمیدرضا گل محمدی تواندشتی از پیشکسوتان رسانه و خبرنگار ایکنا مازندران توانست رتبه اول عکس را به خود اختصاص داده و  موفق به دریافت تندیس جشنواره، لوح تقدیر و جایزه نقدی در این بخش شود.
همچنین حمید رضا گل محمدی تواندشتی  در مراسم روز هنر انقلاب اسلامی که از سوی سازمان بسیج هنرمندان استان مازندران با حضور دکتر غلامرضا منتظری ریاست سازمان بسیج هنرمندان کشور  برگزار شده بود به عنوان خبرنگار برتر و مسئول اطلاع رسانی در عرصه سازمان بسیج هنرمندان  لوح تقدیر و جایزه نقدی  را به خود اختصاص داد.
تجلیل ارخبرنگاران و روابط عمومی‌های برتر منطقه ۲ کشور / تجلیل از ایکنا مازندران
تجلیل ارخبرنگاران و روابط عمومی‌های برتر منطقه ۲ کشور / تجلیل از ایکنا مازندران
تجلیل ارخبرنگاران و روابط عمومی‌های برتر منطقه ۲ کشور / تجلیل از ایکنا مازندران
تجلیل ارخبرنگاران و روابط عمومی‌های برتر منطقه ۲ کشور / تجلیل از ایکنا مازندران
تجلیل ارخبرنگاران و روابط عمومی‌های برتر منطقه ۲ کشور / تجلیل از ایکنا مازندران
تجلیل ارخبرنگاران و روابط عمومی‌های برتر منطقه ۲ کشور / تجلیل از ایکنا مازندرانطبقه بندی: اخبار News،
برچسب ها: تجلیل از خبرنگاران و روابط عمومی‌های برتر منطقه ۲ کشور / تجلیل از ایکنا مازندران،
دنبالک ها: ایکنا،

تاریخ : سه شنبه 5 اردیبهشت 1396 | 12:27 ق.ظ | نویسنده : حمیدرضا گل محمدی تواندشتی | نظرات
.: Weblog Themes By SlideTheme :.


  • دست بند