تبلیغات
ایکنا مازرون افتخار iqna mazeron eftekhar - مراسم تجلیل و تکریم از خبرنگاران شهرستان بابلسر برگزار شد.

مراسم تجلیل و تکریم از خبرنگاران شهرستان بابلسر برگزار شد.

دوشنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۵ در ۱۴:۳۲ 10 بار مشاهده شده


اولین مراسم تجلیل و تکریم از خبرنگاران شهرستان بابلسر با حضور جمع زیادی از مدیران، خبرنگاران و پیشکسوتان رسانه و مطبوعات و خانواده های شان در سالن همایش مجتمع آموزشی رفاهی بانک کشاورزی این شهرستان برگزار شد.

0DSC_0292 copy

ایمان فلاخت پیشه  سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بابلسر ضمن تبریک روز خبرنگار به اصحاب مطبوعات گفت: خبرنگاران  با ارایه اخبار خود و واقعیات اجتماعی عدالت را برجامعه حاکم می سازند .

asad

در ادامه سید علی اسد فرماندار بابلسر گفت : ارزش و جایگاه قلم در دین اسلام آنقدر والا و ارزشمند است که خداوند در قرآن کریم به آن قسم یاد می کند  به همین دلیل تکریم از خبرنگاران و فعالان عرصه  رسانه ، تکریم  قلم و صاحبان آن به عنوان منادیان آگاهی و دانایی است .

وی افزود : این مقام و مرتبت به حدی بالاست که در بعضی از روایات مقام صاحب قلم و اندیشه را فراتر از قدر و منزلت شهید تعبیر کرده اند که عرش در برابر مقام و عظمت به خضوع می آید.
فرماندار بابلسر تصریح داشت : در شرایط امروز زندگی و ویژگیهای جامعه اطلاعاتی و ارتباطی همه ما برای فعالیت و زندگی بهتر به دریافت اطلاعات و اخبار نیاز مبرم داریم و تردیدی نیست که برای حرکت در مسیر بهتر و حضور فعالتر در عرصه اجتماع و پرداختن آگاهانه به مسئولیت ها،  نیازمند آگاهی و دانایی هستیم که بخش اعظم این اطلاعات مورد نیاز ، از سوی خبرنگاران و صاحبان قلم و اندیشه در اختیار جامعه قرار می گیرد.
وی گفت : افزایش آگاهی ها قطعاً یکی از وظایف مهم خبرنگاران و رسانه های دلسوز و متعهد است که می توانند موجبات تحقق پویایی، بالندگی، سرزندگی و نشاط را در عرصه های فرهنگی اجتماعی فراهم کنند.

وی تأکید کرد : شما خبرنگاران را ناظران و مشاورانی امین صاحب صلاحیت می دانیم و  دست همکاری به سوی شما دراز می کنیم و یقین داریم با همکاری و مساعدت شما مسیر توسعه و پیشرفت  شهرستان هموار خواهد شد.

0DSC_0251 copy

در ادامه مهرداد ابراهیمی مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری مازندران در این مراسم، اظهار داشت: خبرنگاری شغلی بسیار ظریف و پرحساسیت بوده که افکار عمومی را شکل می دهد.

وی افزود: تاثیر دستگاه دیپلماسی رسانه ای بسیار زیاد بوده و هدایت افکار عمومی را رسانه ها بر عهده دارند.

مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری مازندران با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری پیرامون تهاجم و شبیخون فرهنگی، گفت: رسانه ها نقش بسزایس در جلوگیری از بروز تزلزل مدیریتی و سیستمی در جامعه ایفا می کنند.

ابراهیمی با بیان اینکه سرپل های لابی رسانه ای در اختیار صهیونیست ها قرار دارد، افزود: با الگوگیری از مکتب اسلام می توان بسیاری از توطئه ها و اهداف شوم دشمنان را خنثی کرد.

وی با اشاره به اینکه قدرت رسانه ای در دنیای امروز بسیار مهم است، تاکید کرد: خبرنگاران باید با انتشار اخلاق حرفه ای از ایجادفضای پوپولیستی رسانه ای در جامعه جلوگیری کنند.

مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری مازندران با تاکید بر تقویت روحیه امید، نشاط و همدلی در تولید و انتشار اخبار از سوی خبرنگاران و فعالان رسانه ای در جامعه، گفت: شهرستان بابلسر شهرستانی تاثیرگذار در کشور بوده و تداوم برگزاری این قبیل  جلسات سبب ارتقای روحیه خبرنگاران می شود.

مصطفی مهربانی نماینده صنف خبرنگاران و روزنامه نگاران در شهرستان بابلسر نیز در این مراسم با تبریک به مناسبت فرا رسیدن هفته خبرنگار، اظهار داشت: عدم برخورداری از بیمه درمانی مناسب به عنوان یکی از مهمترین دغدغه های خبرنگاران و فعالان رسانه ای محسوب می شود.

وی افزود: توزیع آگهی های ثبتی به عنوان دومین دغدغه اصحاب رسانه و خبرنگاران بوده و انتظار می رود مدیران در جهت رفع این مشکلات گام بردارند.

0DSC_0306 copy

در پایان این مراسم از پیشکسوتان، فعالان و برترین های حوزه خبری شهرستان بابلسر در یک سال گذشته تجلیل و قدردانی شد.


برچسب ها: مراسم تجلیل و تکریم از خبرنگاران شهرستان بابلسر برگزار شد.،

تاریخ : سه شنبه 19 مرداد 1395 | 10:58 ق.ظ | نویسنده : حمیدرضا گل محمدی تواندشتی | نظرات
.: Weblog Themes By SlideTheme :.


  • دست بند