تبلیغات
ایکنا مازرون افتخار iqna mazeron eftekhar - همایش تجلیل از اصحاب رسانه در بابلسر

همایش تجلیل از اصحاب رسانه در بابلسر

همایش تجلیل از اصحاب رسانه در بابلسر

کارشناس فرهنگی اداره تبلیغات اسلامی بابلسر از برگزاری اولین همایش تجلیل از خبرنگاران و اصحاب رسانه با حضور دکتر مهرداد ابراهیمی مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری مازندران در این شهرستان خبر داد

به گزارش روابط عمومی اداره تبلیغات اسلامی بابلسر ، در این نشست که با دعوت از کارشناس فرهنگی این اداره  برگزار شد  سید علی اسد فرماندار بابلسر گفت : ارزش و جایگاه قلم در دین اسلام آنقدر والا و ارزشمند است که خداوند در قرآن کریم به آن قسم یاد می کند  به همین دلیل تکریم از خبرنگاران و فعالان عرصه  رسانه ، تکریم  قلم و صاحبان آن به عنوان منادیان آگاهی و دانایی است .

وی افزود : این مقام و مرتبت به حدی بالاست که در بعضی از روایات مقام صاحب قلم و اندیشه را فراتر از قدر و منزلت شهید تعبیر کرده اند که عرش در برابر مقام و عظمت به خضوع می آید.
فرماندار بابلسر تصریح داشت : در شرایط امروز زندگی و ویژگیهای جامعه اطلاعاتی و ارتباطی همه ما برای فعالیت و زندگی بهتر به دریافت اطلاعات و اخبار نیاز مبرم داریم و تردیدی نیست که برای حرکت در مسیر بهتر و حضور فعالتر در عرصه اجتماع و پرداختن آگاهانه به مسئولیت ها،  نیازمند آگاهی و دانایی هستیم که بخش اعظم این اطلاعات مورد نیاز ، از سوی خبرنگاران و صاحبان قلم و اندیشه در اختیار جامعه قرار می گیرد.
وی گفت : افزایش آگاهی ها قطعاً یکی از وظایف مهم خبرنگاران و رسانه های دلسوز و متعهد است که می توانند موجبات تحقق پویایی، بالندگی، سرزندگی و نشاط را در عرصه های فرهنگی اجتماعی فراهم کنند.

وی تأکید کرد : شما خبرنگاران را ناظران و مشاورانی امین صاحب صلاحیت می دانیم و  دست همکاری به سوی شما دراز می کنیم و یقین داریم با همکاری و مساعدت شما مسیر توسعه و پیشرفت  شهرستان هموار خواهد شد.

 برچسب ها: همایش تجلیل از اصحاب رسانه در بابلسر،

تاریخ : سه شنبه 19 مرداد 1395 | 11:20 ق.ظ | نویسنده : حمیدرضا گل محمدی تواندشتی | نظرات
.: Weblog Themes By SlideTheme :.


  • دست بند