تبلیغات
ایکنا مازرون افتخار iqna mazeron eftekhar - در سالن تئاتر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان محمودآباد "پروانه های سوخته" به روی صحنه رفت
در سالن تئاتر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان محمودآباد
"پروانه های سوخته" به روی صحنه رفت

پروانه های سوخته، در سالن تئاتر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان محمودآباد به روی صحنه رفت.

نمایش دفاع مقدسی پروانه های سوخته، به نویسندگی؛ سید ابراهیم اطهری و به کارگردانی شیوا کاویانپور در سومین روز هفته دولت در سالن آمفی تئاتر مجتمع فرهنگی و هنری غدیر شهرستان محمود آباد بروی صحنه رفت.

داستان نمایش، به زن رزمنده ای به نام ندا می پردازد. او به همراه چند رزمنده دیگر تیم اطلاعات شناسایی، در بهبهه روزهای آغازین جنگ، نوزادی را پیدا کرده و تلاش می کند که کودک را از محاصره شهر اشغال شده خارج کند، اما در مسیر فرارشان، در کمین دشمن قرار می گیرند، در همان لحظه کودک نیز شروع به گریستن می کند و ...

این نمایش که سرشار از لحظات عاطفی و عاشقانه است، با بازی بسیار خوب و روان بازیگران آن، لحظات نفس گیر و البته خوبی را برای بیننده رقم می زند.

در این نمایش، حمیدرضا گل محمدی تواندشتی به عنوان مشاور نویسنده و کارگردان و سمانه قلی پور نیز به عنوان دستیار کارگردان و منشی صحنه، همکاری داشتند.

سید فاطمه سجادی ، شیوا کاویانپور، حسین عمران، محمد طالبی و مهرشاد فضل الله راضی نیز بازیگران این نمایش بودند.

عوامل فنی این نمایش عبارتند از؛ حمید رضا گل محمدی طراح صحنه، سعید گل محمدی مجری دکور، فاطمه گل محمدی موسیقی و صدا، جواد اسماعیلی مسئول نور و حسن عمران مدیر صحنه.

سید ابراهیم اطهری نویسنده این نمایش، پس از اجرای اولین شب اجرای آن گفت؛ نگارش این اثر، دو سال زمان برد و اکنون بسیار خرسند هستم که نمایش توسط یک کارگردان خوش ذوق محمودآبادی و بازیگران توانمند آن گروه به روی صحنه می رود.

وی ضمن تشکر از سازمان بسیج هنرمندان استان مازندران در حمایت از تکمیل نمایش نامه اش در طول این مدت، اظهار امیدواری کرد که بیش از پیش از نویسندگان بومی حمایت گردد.

شیوا کاویانپور کارگردان این اثر نیز در پایان اجرای این نمایش گفت: از همکاری خوب اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و شورای نظارت شهرستان محمودآباد کمال تشکر رو دارم و در صورتیکه نهادهای فرهنگی و عقیدتی دیگری مایل به حمایت از این اثر باشند، گروه مجری آمادگی خود را برای اجرای عمومی آن در شهرهای دیگر استان اعلام می دارد.

گفتی است که این نمایش در نیمه دوم شهریور نیز در شهرستان محمود آباد بروی صحنه می رود.


برچسب ها: در سالن تئاتر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان محمودآباد "پروانه های سوخته" به روی صحنه رفت،
دنبالک ها: ایثار و شهادت،

تاریخ : دوشنبه 5 مهر 1395 | 11:14 ق.ظ | نویسنده : حمیدرضا گل محمدی تواندشتی | نظرات
.: Weblog Themes By SlideTheme :.


  • دست بند