تبلیغات
ایکنا مازرون افتخار iqna mazeron eftekhar - ملت ایران در فتنه 88 به عمق ضدیت دشمنان با نظام اسلامی پی بردند
ملت ایران در فتنه 88 به عمق ضدیت دشمنان با نظام اسلامی پی بردند

به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از مازندران سازمان بسیج هنرمندان مازندران به مناسبت 9 دی بیانیه‌ای را منتشر کرده که متن آن بدین شرح است: انقلاب اسلامی به عنوان یک پدیده تاریخی از بدو تولد تا کنون در عرصه های مختلفی در حال مقابله و نبرد است. اولین عرصه، نبرد در جنگ تحمیلی و سپس جنگ های سیاسی و اقتصادی و  پس از آن در سال 88 با حماسه 9 دی که تجلی هنر والای مردم ولایتمدار  در برابر نمایش استکبار جهانی و عوامل آن در منطقه بود که در همه این عرصه‌ها موفق و پیروز مند بوده است.

فتنه 88 مسئله «نفوذ» را تائید می‌کند
فتنه عمیق و کودتای مخملی 88 از حیث ماهیت، صف آرایی عناصر و بازیگران داخلی و خارجی، روند شرایط حاکم بر محیط ملی و فرا ملی، آثار و پیامد‌ها، اهمیت و درک مسئله «نفوذ» در اشخاص و لایه‌های مدیریتی را مورد تایید قرار می‌دهد که در این میان بصیرت مردمی هر بار مانع اجرای سناریو های استکبار جهانی در ایران اسلامی شد. ملت ایران آن‌ها را که در مقابل قانون، گردن‌کشی کردند و دشمن را به براندازی نظام امیدوار کردند، هرگز نخواهد بخشید و با رویت مستمر فتنه 88، خسارت‌ها، خیانت‎های فتنه‌گران تحت حمایت مثلث امریکا، انگلیس و رژیم صهیونیستی را از یاد نمی‌برد.
 در فتنه 88 ملت بزرگ ایران ملاحظه کردند که ابعاد تهاجم و میزان ضدیت دشمنان با نظام بر آمده از اسلام،  جدی بزرگ و عمیق است که در صورت کمترین بی‌توجهی و خواب‌آلودگی، خسارت‌های فراوانی به میهن اسلامی وارد می‌شود. بنابراین با بهره‌گیری ازالگوی زیبای حماسه 9 دی درمی‌یابیم  که جامعه باید دائم هوشیار بوده و اهل بصیرت باشد.
هنرمندان بسیجی همیشه در همه صحنه‌های انقلاب، پیرو ولایت فقیه و ادامه دهنده راه شهدا بوده و جهت پایداری نظام جمهوری اسلامی حضور فعال داشته و توطئه‌های استکبار را همچون مدافعان حرم که سناریوی دیگر را با مقاومت خود خنثی کردند خنثی خواهند کرد.طبقه بندی: اخبار News،
برچسب ها: ملت ایران در فتنه 88 به عمق ضدیت دشمنان با نظام اسلامی پی بردند،
دنبالک ها: ایکنا،

تاریخ : چهارشنبه 8 دی 1395 | 10:10 ب.ظ | نویسنده : حمیدرضا گل محمدی تواندشتی | نظرات
.: Weblog Themes By SlideTheme :.


  • دست بند